OptionsHouse

OptionsHouse

Category: Ekonomia

airflowOptionHouse ma dostęp do niektórych funduszy inwestycyjnych, ale to zależy od funduszu, w którym inwestor chce kupić akcje. Dom maklerski w Internecie pobiera 20$ za handel funduszami inwestycyjnymi w listopadzie 2015. Inwestorzy muszą dokonywać transakcji funduszu inwestycyjnego przez telefon, aby upewnić się, że OptionHouse zapewnia dostęp do poszczególnych funduszy, które ich interesują. OptionHouse przeznaczony jest głównie do aktywnych opcji i akcji podmiotów gospodarczych, ale również świadczy usługi dla tych, którzy chcą inwestować w fundusze.
Warto pamiętać, że fundusze inwestycyjne oferują długoterminowe możliwości inwestycyjne z narażeniem się na wiele różnych klas aktywów. Inwestorzy powinni skupić się na rodzaju funduszu, który jest odpowiedni dla ich tolerancji na ryzyko i ich portfeli. W szczególności, inwestorzy powinni zwrócić uwagę na rodzaj opłat pobieranych przez fundusz. Istnieje wiele typów struktury opłat, z których fundusze korzystają. Struktury te obejmują front-end obciążenia funduszy, które pobierają od inwestorów prowizję lub opłatę sprzedaży w chwili początkowej inwestycji. Fundusze back-end obciążenia pobierają natomiast od inwestorów prowizję, jeśli są sprzedawane w określonym okresie, na ogół od pięciu do ośmiu lat. Inwestorzy powinni również zbadać opłaty 12b-1, które niektóre fundusze wzajemne pobierają. Są to opłaty roczne za marketing funduszu.
Kwota często wynosi około 0,25% dla funduszy bez obciążenia. Jednak niektóre rodziny funduszy mogą pobierać aż 1%. Pamiętaj, że te dodatkowe koszty zmniejszają wydajność inwestycji funduszu wzajemnego w czasie; na dłuższą metę, wybieranie funduszy z niskimi opłatami przynosi spore korzyści inwestorom. kwiaciarnia internetowa gdańsk